Volvo C40
SINGLE MOTOR EXTENDED RANGE PLUS 82KWH | PANO | CARPLAY | ACC | LED | KEY-LESS | VIRT. COCKPIT | CAMERA | TREKHAAK
Direct kopen, basisprijs: € 39.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.900,-
LEASEPRIJS: € 657,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo C40 |
|---|---|
| Uitvoering: | SINGLE MOTOR EXTENDED RANGE PLUS 82KWH | PANO | CARPLAY | ACC | LED | KEY-LESS | VIRT. COCKPIT | CAMERA | TREKHAAK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 14 juni 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 22.593 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 657,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GBK-18-D |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 505 kg |
| Gewicht: | 1.995 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Onyx Black metallic
- panoramadak
- Trekhaak met semi elektrisch inklapbare kogel, 13-polig
- achterspoiler
- Bovenzijde dak uitgevoerd in Black Stone solid
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- glans exterieur delen
- keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- vervolgbotsing preventie
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Roll Stability Control
- Lichtmetalen velgen
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd